odborná asistentka

Pracovní místo ( odborná asistentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zajišťuje administrativu práce na úseku sekretariátu družstva, připravuje podklady pro jednání porady vedení , představenstva a kontrolní komise. Zajišťuje vyhotovení zápisů porad, zabezpečuje vedení telef.ústředny, příjem a odeslání pošty na ústředí, zajišťuje občerstvení dle potřeby , ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Zdravotnický asistent/asistentka (praktické sestry) na oddělení chirurgie, JIP a Praktické sestry Místo výkonu práce: Rokycany, Voldušská č.p. 750 - oddělení chirurgie, JIP a interna, Požadujeme: vzdělání - střední zdravotní škola - obor zdravotnický asistent. Uchazeči musí splňovat požadavky zákona č. 96/2004 v platném ...
Rokycanská nemocnice, a.s. Rokycany, Inzerováno před 3 dny

Asistentka prodeje Prodej koženého zboží, galanterie a sportu. Požadujeme flexibilitu, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup. Kontakt e-mailem. Volné místo asistentka prodeje pro lokalitu Tábor.
SANTA CZ s.r.o. Tábor, Inzerováno před 3 dny

ASISTENT MANAŽERA Chcete se podílet na dopravním projektu v Českých Budějovicích? Pro mezinárodní stavební společnost hledáme ASISTENTA MANAŽERA! Náplň práce: zajišťování chodu kanceláře kontrola a příprava dokumentů pro finančního manažera evidence ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny