Marek Ředina

pomocná síla v kuchyni

Odeslat

Pracovní náplň
POŽADAVKY: zdravotní průkaz
Vhodné i pro osoby se zdravotním znevýhodněním, pro osoby se zdravotním postižením - invalidita 1., 2.stupně.
VÝHODY: stravování
KONTAKT: telefonicky od 8:00-18:00hod. Marek Ředina, tel. 737667198, Kotál Jiří, tel.: 777085127 nebo osobně na provozovně
Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Blatná.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pomocná síla v kuchyni

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Marek Ředina
Ulice: tř. J. P. Koubka 23
Město: Blatná
PSČ: 388 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Kotál
Telefon: +420 777 085 127

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Marek Ředina