skladník

Pracovní místo ( skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADAVKY: ŘP sk B (jízdy pro zboží po ČR), znalost vietnamštiny a češtiny
Občas možná úprava pracovní doby dle potřeby (práce přes noc, víkend, svátek..)
KONTAKT: NGUYEN THI THUY LINH, tel.: 776827025
Volné místo skladník pro lokalitu Strakonice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

SKLADNÍK Požadujeme: řidičské oprávnění na VZV výhodou, řidič. opr. sk. B, práce s PC. Pracovní doba 37,5 hodiny týdne, nástup možný ihned Nabídky na email nebo sjednat schůzku na tel. č.: 387 201 152, 773 742 379 Volné místo skladník pro lokalitu České ...
PCO - Montážní dílna, s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

Skladník/skladnice ŽIVOTOPIS zasílejte na e-mail: jobs@mol-logistics.cz Požadujeme: průkaz na VZV, zákl. znalost práce na PC, praxe jako skladník nutná. Nabízíme: Nabízíme: docházkový bonus 5.000,- Kč, výkonnostní bonus, náborový příspěvek 15.000,- Kč, stravenky, ...
MOL Logistics (Czech) s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 3 dny

Pomocný skladník - brigádník Hledáš přivýdělek na léto? Nabízíme Ti „letní“ brigádu ve skladu. Tvým úkolem bude příprava zboží k expedici zboží, jeho kontrola a balení balíků. Neboj se nového, rádi Tě zaškolíme. Pokud máš řidičák a praxi s řízením os.auta, je to velká ...
VŠE PRO TISK s.r.o. Písek, Inzerováno před 3 dny