prodavačka masa - uzenin

Pracovní místo ( prodavačka masa - uzenin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o prodejnu masa-uzenin
Pracovní doba 6:30 - 14:00/ 9:30 - 17:00hod.
KONTAKT: P. Mašek, tel.: 722933272, e-mail: bufethradskyatseznam.cz
Volné místo prodavačka masa - uzenin pro lokalitu Strakonice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavači Pozice: prodavači Požadujeme: příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu ,potravinářský průkaz, základní znalost na PC Nabízíme: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, ...
ZEMAN maso-uzeniny, a.s. Sedlčany, Inzerováno před 4 dny

Prodavač/ka Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Prodavač/ka pro prodejnu Plzeň Zábělská Co budete dělat: vše proto, aby se zákazníci cítili dobře pomáhat zákazníkům s výběrem doplňovat zboží udržovat aktuálnost cenovek Co budete ke své ...
M.A.T. Group, s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 4 dny

prodavač/ka Jedná se o pracovní místa s místem výkonu práce ve Strakonicích. Zájemcům bude upřesněno přibližším jednání Doplňování zboží, práce na pokladně, práce za obslužným pultem, občasná práce o víkendu. Případné zájemce jsme schopni zaučit. Pracovní ...
Jednota, spotřební družstvo ve Volyni Strakonice, Inzerováno před 4 dny