STATUS GROUP s.r.o.

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: zdění, nahazování, štukování, práce s betonem
Pracovní doba 6:00-15:00hod.
KONTAKT: Kontakt, tel.: 774 571 965
Volné místo zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) pro lokalitu Strakonice.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: STATUS GROUP s.r.o.
Město: Strakonice

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Viktor Brytvak
Telefon: +420 774 571 965

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STATUS GROUP s.r.o.