Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Operátoři svařovny - brusiči

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice:operátoři svařovny - brusiči
OC
Požadavky:
manuální zručnost, schopnost číst, porozumět a pracovat podle návodek , disciplína
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění
Nástup od 27.8.2018. Mzda: 22 200,- až 24 600,- Kč
Kontakt: Šmejkalová Michaela, tel.: 722 169 521, 318 532 125, 318 532 447, po - čt 9:00 - 15:00, pá 9:00 - 12:00 hod., e-mail: prace@doosan.com
Místo výkonu práce:Doosan Bobcat EMEA s.r.o., U Kodetky č.p. 1810, Dobříš
Volné místo operátoři svařovny - brusiči pro lokalitu Dobříš.

Požadavky
Jiné - manuální zručnost, číst podle návodek

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 08. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Operátoři svařovny - brusiči

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Doosan Bobcat EMEA s.r.o.
Ulice: U Kodetky 1810
Město: Dobříš
PSČ: 263 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Šmejkalová
E-mail: prace@doosan.com
Telefon: +420 722 169 521,318 532 125,318 532 447

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Doosan Bobcat EMEA s.r.o.