Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Operátoři skladu

Pracovní místo ( Operátoři skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice:operátoři skladu
OV
Požadavky:
manuální zručnost, orientace ve skladu, řidič VZV, popř. VNA, disciplína
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění
Nástup od 27.8.2018. Mzda: 21 200- až 24 600,- Kč
Kontakt: Šmejkalová Michaela, tel.: 722 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Dělník potravinářské výroby tyčinek Jedná se o práci na výrobní lince v nepřetržitém provozu. Omezená možnost ubytování zaměstnanců. Nabízíme: stravenky, možnost nákupu surovin za zvýhodněných podmínek. Volné místo dělník potravinářské výroby tyčinek pro lokalitu Slaný.
EKOFRUKT Slaný, spol. s r.o. Slaný, Inzerováno včera

Dělník potravinářské výroby v pekárenství (převážně ruční) Nabízíme: práci na 12h směny v režimu krátký/ dlouhý týden, stabilní rozvrh směn, nástup ihned nebo dohodou, pracoviště v Kladně, perspektivní zaměstnání, stabilní pracovní místo. Požadujeme především dobrý zdravotní stav (práce ve stoje), manuální ...
La Lorraine, a.s. Kladno, Inzerováno včera

Studnaři - vrtné práce Pracovní doba je od 7.00 do 15.30 hod. Podmínkou je osvědčení PBU-2 Volné místo studnaři - vrtné práce pro lokalitu Unhošť.
Kabau CZ, s.r.o. Unhošť, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit