Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Operátoři skladu

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice:operátoři skladu
OV
Požadavky:
manuální zručnost, orientace ve skladu, řidič VZV, popř. VNA, disciplína
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění
Nástup od 27.8.2018. Mzda: 21 200- až 24 600,- Kč
Kontakt:Potočková Dražanová Dita, tel.: 606 036 455, 318 532 125, 318 532 447 od 9:00 - 15:00 po-čt, 9:00 - 12:00 pá, e-mail: prace@doosan.com
Místo výkonu práce:Doosan Bobcat EMEA s.r.o., U Kodetky č.p. 1810, Dobříš
Volné místo operátoři skladu pro lokalitu Dobříš.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 08. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Operátoři skladu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Doosan Bobcat EMEA s.r.o.
Ulice: U Kodetky 1810
Město: Dobříš
PSČ: 263 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dita Potočková Dražanová
E-mail: prace@doosan.com
Telefon: +420 606 036 455,318 532 125,318 532 447

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Doosan Bobcat EMEA s.r.o.