ZEDNÍCI (KROMĚ ZEDNÍKŮ OHNIVZDORNÉHO ZDIVA)

Pracovní místo ( ZEDNÍCI (KROMĚ ZEDNÍKŮ OHNIVZDORNÉHO ZDIVA) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Drobné stavební práce, jako příprava pro následné elektomontážní práce. Praxe výhodou.
Zaměstnanecké výhody: telefon, stravenky, flexipasy, životní nebo penzijní pojištění, školení, zvyšování kvalifikace.
Volné místo zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) pro lokalitu Třebíč.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

ZEDNÍK Vyučen, praxe podmínkou, řidičský průkaz sk. B výhodou. Mzda bude upřesněna dle zkušeností a praxe. Práce v rámci Jihočeského a Středočeského kraje. Volné místo zedník pro lokalitu České Budějovice.
DUDYSTAV s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

sádrokartonář Místo výkonu práce: stavby po celé ČR; případné ubytování hradí zaměstnavatel; vyučení v oboru zedník nebo i v jiném oboru; praxe jako sádrokartonář výhodou; ŘP skup. B; pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení; pracovní doba - ...
QUICKHAUS, s.r.o. Horní Pěna, Inzerováno včera

Zedník, stavební dělník První kontakt telefonicky. Plní úkoly zadané mistrem nebo jím pověřeným jiným zaměstnancem. Montuje kompletní kanalizační a vodovodní potrubí všetně šachet a armatur dle projektové dokumentace a daných stavebních technologií. Provádí betonové ...
MERTASTAV s.r.o. Předklášteří, Inzerováno včera