Ergoterapeut/ka

  • Ostrov

Pracovní místo ( Ergoterapeut/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., § 7 o nelékařských zdravotnických povoláních
- samostatnost, korektní a vstřícné chování a vystupování,
- pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost,
- profesionální přístup k plnění úkolů
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
- motivující mzdové ohodnocení
- zajímavou a zodpovědnou práci
- dlouhodobou perspektivní spolupráci
- podporu osobního rozvoje
- příjemné nové pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity

Své životopisy můžete zasílat na adresu personálního oddělení, na emailovou adresu nebo donést osobně na personální oddělení Nemocnice Ostrov.

Kontakt: pí Michaela Jirkovská, tel.: 608 070 839 (denně 7:00 - 11:30 a 13:00 - 15:30), e-mail: jirkovska@nemostrov.cz

Berete na vědomí, že od okamžiku odeslání Vašeho životopisu společnosti NEMOS PLUS s.r.o. se sídlem Na Florenci 2116/15, 11000 Praha 1, IČ: 47714913 / Nemocnice Ostrov, U nemocnice 1161, 363 01 Ostrov (Společnost), může tato Společnost, coby správce osobních údajů, zpracovávat Vaše osobní údaje obsažené v tomto životopisu za účelem vedení výběrového řízení. Váš životopis a osobní údaje v něm obsažené bude společnost zpracovávat po dobu trvání výběrového řízení.
V případě, že byste neuspěl(a) ve výběrovém řízení, může si Společnost a další osoby NEMOS PLUS s.r.o. na základě Vašeho souhlasu ponechat Váš životopis a zpracovávat v něm obsažené osobní údaje po dobu až 18 měsíců od ukončení výběrového řízení za účelem Vašeho možného budoucího oslovení ohledně uvolněného pracovního místa. Takto udělený