Osobní bankéř/ka

  • Chrudim

Pracovní místo ( Osobní bankéř/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Palackého třída 801
NÁPLŇ PRÁCE: denně se potkávat se zajímavými lidmi a pomáhat plnit jejich sny, pracovat s nejnovějšími digitálními technologiemi a učit klienty, jak se používají naše aplikace, pomocí unikátního poradenského modelu radit klientům jak dobře hospodařit s penězi, neustále se zajímat o klienty a o tom jakou mají zkušenost s bankovními produkty a vymýšlet způsoby, jak tuto zkušenost obohatit, být aktivní a neustále zlepšovat své obchodní dovednosti
POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání (maturita) a chuť se zdokonalovat, jste rád/a mezi lidmi a komunikační dovednosti patří mezi vaše silné stránky, nečekáte na úkol, dokážete aktivně oslovit klienta, proudí vám v žilách ,,digitální krev (alespoň z části) a nebráníte se používat sociální sítě, dokážete přijmout zodpovědnost a je na vás spolehnutí, usilujete o co nejlepší individuální výsledky a zároveň nikdy nenecháte tým ve štychu
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 25 dnů dovolené, 5 dnů zdrav. volna, 2 dny na charitu, plně hrazené stravenky 95 Kč/den, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek do Cafeterie, zvýhodněné podmínky na bankovních produktech
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Volné místo osobní bankéř/ka pro lokalitu Chrudim.