Dimitrinka Velichkova Ivanova

Pomocná síla do kuchyně

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Moulíkova č.p. 1295/4, Smíchov,
150 00 Praha 5
kontakt: Dimitrinka Velichkova Ivanova, tel.: 776654539, e-mail: ivanovadi@email.cz

Potravinářský průkaz
Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 08. 2018
Směnovost: Noční provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocná síla do kuchyně

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Dimitrinka Velichkova Ivanova
Ulice: Moulíkova 1295
Město: Praha
PSČ: 150 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dimitrinka Velichkova Ivanova
E-mail: ivanovadi@email.cz
Telefon: +420 776 654 539

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dimitrinka Velichkova Ivanova