ASISTENT/- KA PEDAGOGA

  • Most

Pracovní místo ( ASISTENT/- KA PEDAGOGA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT/ -KA PEDAGOGA
Odborná kvalifikace získaná:
- středním vzděláním s maturitou nebo vyšším odborným nebo vysokoškolským a studiem pedagogiky, nebo studiem pro asistenty pedagoga
- středním vzděláním s výučnýmlistem získaným ukončením vzdělávacího programu středního vzdělání a studiem pedagogiky, nebo studiem pro asistenty pedagoga
- středním vzděláním získaným ukončením vzdělávacího programu středního vzdělávání v oboru vzdělání zaměřeném na přípravu asistentů pedagoga
POŽADUJEME:
- výpis z RT bez záznamu (ne starší 2 měsíců)
- zdravotní způsobilost
- znalost práce s PC
- pracovitost, flexibilita, kladný přístup k dětem
- spolehlivost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu
Práce v nekuřáckém prostředí - ze zákona platí zákaz kouření v celém areálu školy.
Možnost následného prodloužení pracovní smlouvy.
Dle domluvy možnost uzavření další pracovní smlouvy na pracovní pozici školního asistenta (úvazek 0,25 - hrubá mzda ve výši 4000,- Kč měsíčně) v rámci projektu Inkluze.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek z FKSP na podnikové stravování, dovolenou, potravinové doplňky na posílení imunity, na očkování proti žloutence typu A, 8 týdnů dovolené
HLÁSIT SE: Nachtigalová Jana Mgr., tel.: 730 575 278, e-mail: jana.nachtigalova@1zsmost.cz - zaslat životopis.
Volné místo asistent/- ka pedagoga pro lokalitu Most.