Brusič a lepič dřevěných hranolů

Pracovní místo ( Brusič a lepič dřevěných hranolů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Brusič a lepič dřevěných hranolů - vzdělání základní i vyšší. Pracoviště Kaplice. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup od 1.9.2018, prac. doba jednosměnná. Mzda od 18.000,-- Kč hrubého. Náplň práce: broušení a lepení dřevěných hranolů pomocí vibračních brusek či brusných ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pracovnice dokončovacích operací Přijmeme 2 pracovnice do HPP pro obsluhu válcovačky závitů, brusky, vrtačky, odjehlování
BANES spol. s r.o. Soběslav, Plný úvazek, Inzerováno včera

OBRÁBĚČ KOVŮ - BRUSIČ, VRTAŘ, FRÉZAŘ, SOUSTRUŽNÍK Od kandidáta očekáváme: SŠ / SOU strojírenský obor, Manuální zručnost, Výborné technické myšlení, Praxe v oboru obrábění kovů, Zkušenosti v oblasti - broušení, vrtání, frézování, soustružení, Důraz na kvalitu a přesnost. Stačí minimální předpoklady ...
Groz-Beckert Czech s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

BRUSIČ Od kandidáta očekáváme: SOU, SOŠ v oboru strojírenství; orientace v technické dokumentaci; manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost; zodpovědnost; základní znalost NJ výhodou Pracovní náplň: broušení na plocho; měření, tvarové broušení; ...