Brusič a lepič dřevěných hranolů

Pracovní místo ( Brusič a lepič dřevěných hranolů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Brusič a lepič dřevěných hranolů - vzdělání základní i vyšší. Pracoviště Kaplice. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup od 1.9.2018, prac. doba jednosměnná. Mzda od 18.000,-- Kč hrubého. Náplň práce: broušení a lepení dřevěných hranolů pomocí vibračních brusek či brusných ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

ZÁMEČNÍK STROJŮ Požadujeme: fyzickou zdatnost (fyzicky náročná práce, podmínou je dobrý zdravotní stav), zodpovědnost, spolehlivost V případě zájmu předem nutno telefonicky sjednat schůzku, volat - po 14:00 hod. Volné místo zámečník strojů pro lokalitu Všemyslice.
BRUSKOV STAV družstvo Všemyslice, Inzerováno před 2 dny

brusič Místo výkonu práce: Stožická 1014 a Číčenická 1284 Vodňany Jedná se o práce: broušení kovů Pracovní doba: 6:00-14:00 a 14:00-22:00 hod. KONTAKT: telefonicky Po-Pá 6:30-19:00 Kurosh Viktoria, tel.: 775511969, e-mail: Tar-Kopn@seznam.cz Volné místo ...
TARHON - METAL s.r.o. Vodňany, Inzerováno před 2 dny

Pracovník výdejny nářadí - brusič Požadavky: - manuální zručnost, zájem o práci, samostatnost - řidičský průkaz skupiny B Náplň práce: drobné opravy nářadí a nástrojů, údržba spojená s chodem výdejny, broušení nářadí Kontakt: telefonicky nebo emailem Pazderská Lenka, tel.: 388 ...
KLIMA s.r.o. Prachatice, Inzerováno před 2 dny