Přípravář obchodního oddělení

  • Brno

Pracovní místo ( Přípravář obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na email kariera@pkvp.cz

Společnost PKV BUILD s.r.o. do svého týmu hledá nového kolegu na pozici Přípraváře, který bude fungovat jako support pro náš obchodní tým.

Co bude Vaší pracovní náplní?
Administrativní činnost jako např.
Tvorba cenových nabídek pro naše potenciální klienty - zpravidla velké podniky, města a obce
Telefonická komunikace se zákazníky a obchodními partnery
Úzká spolupráce a podpora obchodního týmu
Příprava podkladů pro výběrová řízení
Komunikace s výrobním oddělením při předávání zakázek do výroby
Účast na obchodních schůzkách a poradách obchodního oddělení
Správa průběhu zakázek v informačním systému
Tvorba databází

Koho hledáme

Studenta nebo absolventa v oblasti stavebnictví/ energetiky/ ekonomiky nebo člověka s praxí v daných oborech
Praxe v energetice nebo stavebnictví velkou výhodou

Co nabízíme?
Zajímavou práci na hlavní pracovní poměr ve SMART kancelářích v nejvyšší budově ČR - AZ Toweru
Odborný růst a kariérní postup
Kvalitní zaškolení, na kterém nám záleží a pravidelná školení pro zlepšení tvých odborných znalostí
Firemní mobil a notebook
Moderní pracovní prostředí, sickdays, fruitdays, příjemný mladý kolektiv, aktivní účast společnosti na řadě společenských akcí, teambuildingy dle návrhů zaměstnanců a jiné benefity
Nástup ihned nebo podle domluvy

Co od tebe očekáváme?
Pozitivní přístup a schopnost pracovat efektivně
Dobré komunikační dovednosti
Logické a analytické myšlení, dobré organizační schopnosti
Dodržování termínů a odpovědnosti svěřených úkolů
Schopnost stan