operátor/ka výroby

  • Svatobořice-Mistřín

Pracovní místo ( operátor/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Nádražní 277/44, 696 04 Svatobořice. PP na 1 rok. Náplň práce: obsluha výrobních technologii společnosti, zajištění kvalitní výroby dle výkresové dokumentace a pokynů nadřízené osoby, zajištění chodu strojních technologií společnosti, kontrola množstevní a kvalitativní správnosti vyrobeného výrobku, udržování pořádku na pracovišti a ve výrobních prostorách.
Požadujeme: vyučení nebo SŠ, znalost základních měřidel, praxe ve výrobě - výhodou, základní znalost práce na PC, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, ŘP na VZV - výhodou.
Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci, příjemné pracovní prostředí, zázemí a jistotu stabilní společnosti. Místo výkonu práce: Svatobořice - Mistřín
V případě, že Vás tato nabídka zaujala, tak nám zašlete životopis na email: kordulova@audacio.cz
Volné místo operátor/ka výroby pro lokalitu Svatobořice-Mistřín.