RJWeiss s.r.o.

Pomocná síla v zemědělství

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt: e-mailem

Flexibilita, spolehlivost, ochota, manuální zručnost, dobrý fyzický stav (nošení těžkých břemen)

Místo výkonu práce: Tvarožná + možnost vyslání do jiných regionů dle potřeb zaměstnavatele.

Souhlas sazměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
Volné místo pomocná síla v zemědělství pro lokalitu Tvarožná.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 08. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocná síla v zemědělství

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Strojírenství, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: RJWeiss s.r.o.
Ulice: 151
Město: Tvarožná
PSČ: 664 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Weissová
E-mail: info@e-plechovky.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RJWeiss s.r.o.