Petra Koutná

PRODAVAČKA, VEDOUCÍ PRODEJNY

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU: Krasíkov 41, 563 01
NÁPLŇ PRÁCE:
- samostatná prodavačka na malé prodejně, prodej včetně soboty dopoledne
KONTAKT: osobně na prodejně 7:00 - 12:00 hod, nebo telefonicky
Volné místo prodavačka, vedoucí prodejny pro lokalitu Krasíkov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČKA, VEDOUCÍ PRODEJNY

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Petra Koutná
Ulice: 41
Město: Krasíkov
PSČ: 563 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Koutná
E-mail: koutnapetra@seznam.cz
Telefon: +420 724 710 827

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petra Koutná