Řidiči vysokozdvižných vozíků

Pracovní místo ( Řidiči vysokozdvižných vozíků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Praxe v oboru vítána.
Volné místo řidiči vysokozdvižných vozíků pro lokalitu Slaný.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Skladník-řidič VZV, mzda 24 000 Kč/měs., JEDNA SMĚNA Hledáte práci ve skladu? Jste skladník se zkušenostmi v řízení VZV? Máte skladnickou práci v malíku a líbilo by se Vám pracovat v jednosměnném provozu? Pokud jste odpověděli ano, zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

skladník, řidič - B skladník, řidič skupiny B. Požadujeme spolehlivost, pracovitost, svědomitost, zodpovědnost. Způsob kontaktování změstnavatele: e-mailem. Volné místo skladník, řidič - b pro lokalitu Litoměřice.
HARTEX CZ s.r.o. Litoměřice, Inzerováno včera

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor MÍSTO VÝKONU PRÁCE: U půjčovny 954/6, 110 00 Praha 1 PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: office@rapartment.com , Kontaktní osoba: Baranov Victor UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE - POŽADAVKY: Schopnost provedení drobných oprav, znalost ruštiny, angličtiny, češtiny ...
RUTERRA s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny