PECU Stáňa s.r.o.

Pomocná síla na pekárně

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: pomocná síla na pekárně
OC
Nástup možný ihned .
Mzda: 13 500,- Kč
Kontakt:Kortánová Stanislava, Konopásková Lenka, tel.: 318 581 639, e-mail: konopaskova@pekarna-stana.cz
Místo výkonu práce:PECU Stáňa s.r.o. provozovna Malá Hraštice, Malá Hraštice č.p. 122
Volné místo pomocná síla na pekárně pro lokalitu Malá Hraštice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocná síla na pekárně

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PECU Stáňa s.r.o.
Ulice: 122
Město: Malá Hraštice
PSČ: 262 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Stanislava Kortánová
E-mail: konopaskova@pekarna-stana.cz
Telefon: +420 318 581 639

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PECU Stáňa s.r.o.