ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - 04/8470 VÝVOJÁŘ AR/HO

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - 04/8470 VÝVOJÁŘ AR/HO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTER: vývoj aplikací pro MS HoloLens nebo jinou obdobnou AR technologii. DOVEDNOSTI: zkušenosti v oblasti smíšené a virtuální reality v technických aplikacích, interaktivní systémy s využitím hololens, znalost UVP, AD frameworků, Unity nebo ThreeJS, orientace ve 3D modelování, schopnost publikace výsledků v AJ, schopnost analýzy současného stavu řešení, vysoká míra kreativity a invence při řešení náročných technic. projektů, spolehlivost v dodržování stanovených termínů. VZDĚLÁNÍ: ukončené VŠ technického směru. PRAC. P: 40% úv, příp. dle dohody, prac. sml.-doba určitá do 31.12.2022,s možností prodloužení. NÁSTUP: září 2018, příp. dle dohody, mzd. tř. C1-C3, dle vnitř. mzd. předpisu. Veškeré informace o pracovním místě včetně požadovaných dokumentů naleznete na úřední desce TUL (https://www.tul.cz/uredni-deska/uredni-deska-tul/vyberova-rizeni-volna-mista). Přihlášku do VŘ doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou na uvedenou adresu do 10.9.2018.VŘ je od 8.8.2018 zveřejněno na úřední desce TUL.
Volné místo ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace - 04/8470 vývojář ar/holografických aplikací pro lokalitu Liberec.