Šéfkuchař/ka

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Šéfkuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Spa & Wellness Hotel St. Moritz, Třebízského 599/37, 353 01 Mariánské Lázně. Vhodné také pro absolventy. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba v režimu krátký x dlouhý týden 6:00 - 21:00 hod. Nabízená mzda: 30.000,- Kč (+ 0 - 20% prémie - 36.000,- Kč) - 36.000,- Kč (+ 0 - 20% prémie - 43.200,- Kč).
Náplň práce:
- sestavování jídelních sezónních lístků,
- fyzická příprava pokrmů,
- vedení malého kolektivu,
- zodpovědnost za celý chod kuchyně.
Požadujeme:
- zkušenosti s hotelovým provozem a vedením lidí v gastronomickém provozu,
- znalost německého a ruského jazyka výhodou,
- samostatnost, pracovitost a zodpovědnost,
- pozitivní a přátelská osobnost.
Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání - kurzy, workshopy,
- zvláštní prémie,
- podnikové stravování,
- zajištění ubytování,
- jízdní výhody.

Kontakt pro zájemce: telefonicky p. Veronika Kubů na číslech: 354 602 410 nebo 777 640 770, anebo p. Olga Krýslová tel. 739 069 257, e-mailem anebo osobně.
Volné místo šéfkuchař/ka pro lokalitu Mariánské Lázně.