LIBERTY INTERNATIONAL, spol. s r.o.

Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRAHA / KONTAKT : SUCHÁNKOVÁ LENKA, tel.: 603 524 132, e-mail: suchankova75@gmail.com
Požadujeme VŠ vzdělání - alespoň bakalářský titul
Jazykové požadavky - AJ, RJ, NJ,
Znalost či zájem o výuku hebrejského jazyka vítána
Nutný dobrý zdravotní stav z důvodů častého vysílání na pracovní cesty do zahraničí a práce s RTG a odbavovací technikou
Volné místo odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 08. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup, Právo, justice a legislativa
Pozici nabízí: LIBERTY INTERNATIONAL, spol. s r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: LENKA SUCHÁNKOVÁ
E-mail: suchankova75@gmail.com
Telefon: +420 603 524 132

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LIBERTY INTERNATIONAL, spol. s r.o.