Malíř - natěrač

Pracovní místo ( Malíř - natěrač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Remešova č.p. 1106/1, Olomouc.
Malířské a natěračské práce v Olomouci a okolí.
Prac. doba: 6.00 - 14.30 hod.
Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.
Volné místo malíř - natěrač pro lokalitu Olomouc.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Malíři/natěrači MALÍŘI/NATĚRAČI Nástup možný ihned Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru, ŘP sk.B výhodou Náplň práce: Provádění malířských a natěračských prací, popř. pomocných prací s touto činností spojených. Práce Valašské Meziříčí a okolí Nabízíme: po ...
JAS design,s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno dnes

MALÍŘI - NATĚRAČI - SÁDROKARTONÁŘI A11 z:29/3/2018 a:17/4/2019 Práce na dobu určitou, s možností následného prodloužení na dobu neurčitou. V případě zakázek mimo FM, odvoz zajištěn. Pracovní doba pondělí až pátek, víkendy dle domluvy. Požadujeme praxi, vyučení v oboru výhodou. ŘP ...
Real Perfekt Pro s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 6 dny

malíř - natěrač Vyučení v oboru, praxe 1 rok vítána. Volné místo malíř - natěrač pro lokalitu Letovice.
LAKMAL s.r.o. Letovice, Inzerováno před 7 dny