ZENO 18 INVEST s.r.o.

Malíř - natěrač

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Remešova č.p. 1106/1, Olomouc.
Malířské a natěračské práce v Olomouci a okolí.
Prac. doba: 6.00 - 14.30 hod.
Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.
Volné místo malíř - natěrač pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Malíř - natěrač

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ZENO 18 INVEST s.r.o.
Ulice: Remešova 1106
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Chlubný, Spáčil
E-mail: malbyzeno@seznam.cz
Telefon: +420 608 776 080,608 776 880

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZENO 18 INVEST s.r.o.