informatik

  • Brno

Pracovní místo ( informatik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zájemci doručí osobně, poštou či elektronicky
strukturovaný profesní životopis
motivační dopis
souhlas uchazeče s využitím osobních údajů v rozsahu nezbytném pro výběr na uvedenou pozici podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění,
kopii dokladu o dosaženém požadovaném vzdělání
k rukám Zdeňky Starnovské, vedoucí personálního oddělení KS v Brně
601 95 Brno, Rooseveltova 16, tel. 546 514 071
e-mail: zstarnovska@ksoud.brn.justice.cz
Nástup od 1. září 2018 případně dle dohody

Předpoklady pro výkon funkce a požadavky na uchazeče:
SŠ vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání či VŠ
Trestní bezúhonnost
Aktivní znalost Windows XP, 7, 10.
Aktivní znalost MS Office 2007,2010
Základní znalost Windows server 2003/2008/2012
Základní znalost LAN
Anglický jazyk na úrovní pochopení technické dokumentace
Zvládání práce pod tlakem (umět vyhodnocovat priority)
Trpělivost, pečlivost
Spolupráce v týmu
Analytické a systémové myšlení
Poznámka k volnému místu:
Charakteristika pracovní pozice:
Správa a údržba hardware v rámci složky
Nasazování, správa, údržba a aktualizace operačních systémů pracovních stanic Windows
Správa, údržba a aktualizace informačních systémů složky
Správa a údržba zálohovacích plánů a disaster recovery plánů ICT
Podpora koncových uživatelů
Správa a údržba záznamových zařízení v jednacích síních a videokonferenčních setů
Správa a údržba tiskového a skenovacího řešení
Udržování bezpečnosti ICT systémů v souladu s vnitřními předpisy
Nabízíme:
Pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
5 týdnů dovo