vedoucí ekonomicko-hospodářského úseku

  • Prachatice

Pracovní místo ( vedoucí ekonomicko-hospodářského úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- ukončené VŠ vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním ekonomickém oboru
- zkušenosti v oblasti managementu a řízení lidských zdrojů
- znalosti právních předpisů v oblasti účetnictví a daňové problematiky
- organizační schopnosti
- uživatelská znalost MS Office
- trestní bezúhonnost

Výhodou:
- znalost principů ekonomiky příspěvkové organizace
- praxe v oboru minimálně 5 let
- uživatelská znalost účetních programů

Očekáváme:
- schopnost efektivní komunikace
- smysl pro týmovou práci
- schopnost motivace zaměstnanců
- flexibilitu, spolehlivost, rozhodnost, odpovědnost

Nabízíme:
- platové zařazení dle NV č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění
- možnost pracovní seberealizace
- rovnoměrné rozvržení pracovní doby
- zvýhodněné stravování a další zaměstnanecké benefity

Písemné přihlášky k výběrovému řízení posílejte nejpozději do 30.9.2018
Písemná přihláška musí obsahovat jméno, příjmení a titul, místo trvalého pobytu, datum a podpis uchazeče.
Součástí písemné přihlášky je kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, kopie dokladu o dosaženém středoškolském vzdělání, strukturovaný životopis reflektující požadavky na pracovní pozici a výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce.

Písemné přihlášky zasílat na email: reditelka@domovseniorupt.cz
Volné místo vedoucí ekonomicko-hospodářského úseku pro lokalitu Prachatice.