Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

TRUHLÁŘ, TESAŘ, ČALOUNÍK

Pracovní místo ( TRUHLÁŘ, TESAŘ, ČALOUNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU: Litomyšlská 661, 565 01 Choceň
POŽADUJEME:
- ŘP sk. B
- manuální zručnost, samostatnost, loajalita, svědomitost
MABÍZÍME:
- pružná pracovní doba
- stravenky
- prémie
KONTAKT: tel: Po - Pá 8:00 - 17:00 hod.
Volné místo truhlář, tesař, čalouník pro lokalitu Choceň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Průmysl

Další volná místa

Stavební truhláři Životopisy posílejte na uvedený e-mail. Před osobní schůzkou nutný telefonický kontakt. Místo výkonu práce: dle zakázek firmy Realitní a stavební společnost s.r.o. Volné místo stavební truhláři pro lokalitu Čáslav.
Realitní a stavební společnost s.r.o. Čáslav, Inzerováno před 2 dny

Dělník dřevozpracující výroby truhlář (převážně ruční) Pracoviště: bratří Wolfů č.p. 496/3, Olomouc. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo dělník dřevozpracující výroby truhlář (převážně ruční) pro lokalitu Olomouc.
AJ Kuchyně s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 3 dny

TRUHLÁŘ - NÁBYTKÁŘ MÍSTO VÝKONU: U Dvora č.p. 477, Parník, 560 02 Česká Třebová 2 NÁSTUP MOŽNÝ IHNED MZDA: 18 000 Kč + prémie POŽADUJEME: vyučení v oboru a manuální zručnost KONTAKT: Pácha Aleš, telefonicky nebo email Volné místo truhlář - nábytkář pro lokalitu Česká ...
Aleš Pácha Česká Třebová, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit