ABAKRON,s.r.o.

skladník, řidič vysokozdvižného vozíku

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Lom Krhanice - Požáry,Prosečnice
praxe v řízení vysokozdvižného vozíku
ubytování, stravování, pracovní oděv
První kontakt e-mailem nebo telefonicky 9-14,30

Volné místo skladník, řidič vysokozdvižného vozíku pro lokalitu Krhanice.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: skladník, řidič vysokozdvižného vozíku

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: ABAKRON,s.r.o.
Ulice: 47
Město: Krhanice
PSČ: 257 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: R. Rabiencna, H. Stehlíková
E-mail: obchod@abakron.cz
Telefon: +420 774 298 888,776 555 501

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ABAKRON,s.r.o.