Sběrné suroviny UH, s.r.o.

Pracovník/ce třídící linky

Odeslat

Pracovní náplň
Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, třídění odpadu - papíru a plastů, manipulace s odpadem, oprávnění na obsluhu VZV výhodou, výpis z TR, stálé pracoviště, fir. akce, penz. připojištění, stabilita, odměny, přátelský a prac. laděný kolektiv. Podmínkou pro zařazení mezi uchazeče je vyplnění elektr. formuláře na adrese http://sbernesurovinyuh.formees.cz/f/kariera.
Volné místo pracovník/ce třídící linky pro lokalitu Uherské Hradiště.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovník/ce třídící linky

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Pozici nabízí: Sběrné suroviny UH, s.r.o.
Ulice: Průmyslová 1147
Město: Uherské Hradiště
PSČ: 686 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Stanislav Ředina
E-mail: redina@sbernesurovinyuh.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sběrné suroviny UH, s.r.o.