autojeřábník

Pracovní místo ( autojeřábník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce:Postoloprtská 2972, 44001 Louny 1
profesní ŘP, ŘP sk. C
jeřábnické zkoušky (nejsou podmínkou - případně zajistí zaměstnavatel
mzda + výkonnostní příplatky
kontakt telefonicky: 604579021, infoatplosinyrybacek.cz,osobně na uvedené adrese
Volné místo autojeřábník pro lokalitu Louny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Provozní zámečník Místo výkonu práce: Vítězství č.p. 56, Děčín XXXI-Křešice, 405 02 Děčín 2 Požadavky: Vyučení v oboru - výhodou, není podmínka - důležitá zručnost a šikovnost, svářečský průkaz ZE1 nebo DG1, osvědčení jeřábník/vazač - výhodou Kontaktní osoba: ...
České loděnice a.s. Děčín, Inzerováno včera

Svářeč Místo výkonu práce: Vítězství č.p. 56, Děčín XXXI-Křešice, 405 02 Děčín 2 Požadavky: vyučení v oboru výhodou, důležitá zručnost a pracovitost, samostatnost, čtení výkresů, oprávnění dle EN 287, praxe v oboru, osvědčení jeřábník/vazač - ...
AGT Company, s.r.o. Děčín, Inzerováno včera

Obchodní pracovník Jedná se o kumulovanou funkci - pracovník zajišťuje obchodní činnost společnosti, tlumočí agenturním zaměstnancům, často absolvuje služební cesty do zemí mluvících ukrajinsky, rusky - požadujeme aktivní znalost jazyka (podmínkou). Dále požadujeme ...
QWERT Rubber, spol. s r.o. Teplice, Inzerováno před 2 dny