autojeřábník

Pracovní místo ( autojeřábník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce:Postoloprtská 2972, 44001 Louny 1
profesní ŘP, ŘP sk. C
jeřábnické zkoušky (nejsou podmínkou - případně zajistí zaměstnavatel
mzda + výkonnostní příplatky
kontakt telefonicky: 604579021, infoatplosinyrybacek.cz,osobně na uvedené adrese
Volné místo autojeřábník pro lokalitu Louny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Brusič - povrchová úprava kovů Praxe, jeřábnický popř. vazačský průkaz - výhodou. Nabízíme: dopravu na pracoviště zdarma, možnost přesčasových hodin dle dohody, možnost turnusového pracovního cyklu, dovolenou dle zákoníku práce. Volné místo brusič - povrchová úprava kovů pro ...
ROMTES Service a.s. Kladno, Inzerováno před 2 dny

BRUSIČI Místo výkonu práce: Soběšice č.p. 163, 342 01 Sušice 1 Kontaktní osoba: p.Nováková tel.720 169 466 Broušení svařenců velkých i malých rozměrů Nástup možný ihned Možnost ubytování Požadujeme: znalost výkresové dokumentace, praxe v oboru, ...
Soběšická EKOfarma, s.r.o. Soběšice, Inzerováno před 2 dny

Brusič na plocho – broušení na CNC strojích Pracoviště Hulín - Náplň práce: strojní broušení ploch, měření hotových výrobků, běžná provozní údržba strojů - Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, požadujeme praxi na obráběcím stroji - CNC brusce na plochu, znalost čtení technických ...
KM konsult s.r.o. Hulín, Inzerováno před 3 dny