3 D Laser Machine Operator

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( 3 D Laser Machine Operator ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:zóna Triangle Žatec
Požadujeme : zodpovědný přístup k práci , zdravotní způsobilost pro práci ve třísměnném provozu, manuální zručnost.Tato práce je vhodná i pro absolventy se zaměřením na strojírenství . Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr
nabízíme: příspěvek na dopravu, podnikové stravování, kafetérie, zajímavá flexibilní složka mzdy, která je zaměřená na plnění měsíčních cílů, možnost vzdělávání a karierního růstu, možnost vzdělávání a kariérního růstu, indiduální přístup, preventivní zdravotní půgramy - očkování, masáže, joga, 4x ročně docházkový bonus, až 5 dní dovolené navíc dle délky pracovního poměru, společné týmové aktivity i mimo pracovní dobu (fotbalové turnaje, bruslení, vánoční večírek atd. hlaste se na e-mail: nabory@gonvarri.com
Volné místo 3 d laser machine operator pro lokalitu Velemyšleves.