GONVARRI CZECH, s.r.o.

3 D Laser Machine Operator

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce:zóna Triangle Žatec
Požadujeme : zodpovědný přístup k práci , zdravotní způsobilost pro práci ve třísměnném provozu, manuální zručnost.Tato práce je vhodná i pro absolventy se zaměřením na strojírenství . Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr
nabízíme: příspěvek na dopravu, podnikové stravování, kafetérie, zajímavá flexibilní složka mzdy, která je zaměřená na plnění měsíčních cílů, možnost vzdělávání a karierního růstu, možnost vzdělávání a kariérního růstu, indiduální přístup, preventivní zdravotní půgramy - očkování, masáže, joga, 4x ročně docházkový bonus, až 5 dní dovolené navíc dle délky pracovního poměru, společné týmové aktivity i mimo pracovní dobu (fotbalové turnaje, bruslení, vánoční večírek atd. hlaste se na e-mail: nabory@gonvarri.com
Volné místo 3 d laser machine operator pro lokalitu Velemyšleves.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: 3 D Laser Machine Operator

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: GONVARRI CZECH, s.r.o.
Ulice: 61
Město: Velemyšleves
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Cestrová
E-mail: nabory@gonvarri.com
Telefon: +420 778 051 054

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GONVARRI CZECH, s.r.o.