Dokumentarista/dokumentaristka

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Dokumentarista/dokumentaristka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
• Řízení provádění změn v informačním prostředí Agile a SAP
• Supervize změnového řízení dle požadavků systému kvality
• Dohled nad kompletností a včasností prováděných změn
• Vydávání, distribuce a archivace interní předpisové dokumentace
• Vydávání schválených specifikací v informačním systému
• Vytváření reportů v systému Agile
• Sledování stavu projektů
Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického popř. ekonomického směru
• Pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
• Středně pokročilá znalost anglického jazyka
• Pečlivost a zodpovědnost při práci s daty
• Schopnost a ochota pracovat v týmu
Nabízíme:
• Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
• Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity
• Příjemné pracovní prostředí
• Nástup dle dohody
• Smlouva na dobu neurčitou
Volné místo dokumentarista/dokumentaristka pro lokalitu Žďár nad Sázavou.