Prodavač/ka v prodejně kancelářského papírnictví

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Prodavač/ka v prodejně kancelářského papírnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRODAVAČ/KA V PRODEJNĚ KANCELÁŘSKÉHO PAPÍRNICTVÍ
Nástup možný ihned.
Požadujeme: Pozitivní přístup k práci, lidem a životu. Příjemné vystupování. Schopnost a ochota komunikace se zákazníky. Znalost práce v obchodě výhodou. Znalost papírenského zboží výhodou. Ochota pracovat. Základní znalost ovládání PC
Náplň práce: Komunikace se zákazníky na prodejně. Příjemné vystupování vůči zákazníkům. Vysvětlování používání produktů zákazníkům. Prodej pomocí - PC (prodejní a skladový systém POHODA). Základní práce s účetním systémem POHODA. Úprava prodejny - vybalování zboží, vystavování zboží, oceňování zboží, úklid prodejny. Příprava objednaného zboží pro velkoobchodní zákazníky k expedici.
Nabízíme: záruka dlouhodobé a stabilní práce, možnost prodloužení doby určité.
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: petra@azhcz.cz
ov. 23.10.
Volné místo prodavač/ka v prodejně kancelářského papírnictví pro lokalitu Valašské Meziříčí.