FINANČNÍ KONTROLOR/KA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( FINANČNÍ KONTROLOR/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Ing. Stachová Terézia, tel.: 731618515, e-mail: hr.manager@savoywestend.cz
POŽADUJEME:
- VŠ vzdělání ve finančním oboru
- praxe min. 3 roky v hotelu na podobné pozici
- dobrá orientace v účetnictví/controllingu
- zaslat životopis v českém a anglickém jazyce

NABÍZÍME:
- moderní pracovní prostředí v luxusním hotelu
- mzdové ohodnocení v závislosti na znalostech a zkušenostech
- měsíční a věrnostní odměny
- očkování proti chřipce, vitamínové balíčky
- možnost prohlubování kvalifikace
- příspěvek na stravování
- prémie, příspěvek na dojíždění

NÁPLŇ PRÁCE:
- kontrola finančních příjmů a výdajů
- příprava reportingu, finančních plánů a zpráv
- příprava rozpočtů
- hodnocení efektivnosti investic
- sledování finačního vývoje společnosti
- kontrola dodržování finančních předpisů
- vypracování souhrných zpráv a hlášení
- analýza a interpretace výsledků
Volné místo finanční kontrolor/ka pro lokalitu Karlovy Vary.