Prodavačka obuvi

Pracovní místo ( Prodavačka obuvi ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem.

Požadujeme praxi v oboru
Volné místo prodavačka obuvi pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODEJCE - HARDWARE A SOFTWARE SPECIALISTA 30.1.2019 - prodavač výpočetní techniky. SŠ s maturitou, i absolvent, výborný přehled o oblasti výpočetní techniky a internetovém obchodování, příjemné vystupování. KONTAKT: žádosti s životopisem zasílejte na jiri.harmacek@assec.cz, nebo volejte 608 ...
Jiří Harmáček Hustopeče, Inzerováno před 3 dny

Prodavač POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, dobrá fyzická zdatnost POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, manipulace s materiálem, skládání zboží, příprava výdeje zboží KONTAKT: Korčian Zdeněk, tel.: 517 347 862, kontakt telefonicky nebo osobně ...
Zdeněk Korčián-Montops Vyškov, Inzerováno před 3 dny

prodavač/ka stavebnin Pracoviště: Velkomoravská 4100/22, 695 01 Hodonín. Praxe vítána, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost, práce v kolektivu. Po zkušební době zvýšení platu, podnikové benefity, zaměst.slevy,5 dní dovolené navíc, stravenky pro ...
UNI HOBBY, a. s. Hodonín, Inzerováno před 3 dny