PLAVČÍK

  • Nové Město pod Smrkem

Pracovní místo ( PLAVČÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Název pracovní pozice: plavčík, pracovník provozu, 5. platová třída
Místo výkonu práce: Nové Město pod Smrkem
Nástup možný: dle dohody
Náplň pracovní činnosti
- práce ve směnném provozu (ranní 06:00 – 14:30, odpolední 13:00 – 21:30)
- úklid prostor bazénu, šaten a sauny v rámci harmonogramu činnosti
- organizace a zabezpečení provozu bazénu a sauny
- provádění kontroly dodržování zásad bezpečnosti provozu a dodržování provozního řádu bazénu a sauny ze strany návštěvníků
- provádění kontroly kvality koupací vody v souladu s hygienickými normami
- výpomoc při zabezpečení plaveckého výcviku ve spolupráci s instruktorem plavání – dle potřeby
- výpomoc při zabezpečení provozu autokempu v letních měsících dle potřeb organizace
- plnění dalších úkolů potřebných k zabezpečení provozu organizace dle pokynů ředitele
Požadujeme:
- plavec
- odborné vzdělání bez maturity – maturita výhodou
- ochota a schopnost vzdělávání se v oboru
- slušné vystupování
- trestní bezúhonnost
- schopnost komunikace s klienty
- schopnost učit se novým věcem
- schopnost práce s dětmi
- manuální zručnost
- příjemné vystupován
Nabízíme:
- zabezpečení odborného vzdělávání nutného k práci na pozici plavčíka
- pravidelnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- stravovací poukázky
Dokumenty nutné k výběrovému řízení: strukturovaný profesní životopis, výpis z rejstříku trestů
Dotazy směřujte na adresu bazen@nmps.cz, nebo osobně na adrese Sportovní a relaxační centrum, p.o., Ludvíkovská 38, Nové Město pod Smrkem, 46365
Volné místo plavčík pro lokalitu Nové Město pod Smrkem.