Nexen Tire Europe s.r.o.

technik údržby elektro

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Žatec a průmyslová zónaTriangle
1 směna - nepřetržitý provoz
Pro rozjezd zcela nového projektu, s výkonem práce na průmyslové zóně Triangle a Žatci hledáme techniky údržby elektro. Požadujeme SŠ/SOU Elektrotechnika/Automatizace - vyhláška 50/Sb. 1978 §6 a vyšší (absolvent §5). Zkušenosti na obdobné pozici (elektro údržba, elektro opravy). Čtení elektrotechnických schémat a dokumentace. Technické myšlení a manuální zručnost. Samostatnost, preciznost, ochota učit se. Základní znalost PC (Word, Excel atd.).
Mzda od 25.000 Kč dle praxe a zkušeností
kontaktujte nás na : prace@nexentire.com
Volné místo technik údržby elektro pro lokalitu Velemyšleves.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: technik údržby elektro

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Telekomunikace
Pozici nabízí: Nexen Tire Europe s.r.o.
Město: Velemyšleves

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Nikola Machová
E-mail: prace@nexentire.com
Telefon: +420 733 123 733

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nexen Tire Europe s.r.o.