Právník

Pracovní místo ( Právník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Profese právníka není podmínkou, pro absolventy VŠ možnost výkon praxe advokátního koncipienta.
Volné místo právník pro lokalitu Jihlava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa
Státní, veřejná správa

Další volná místa

strážník městské policie Požadavky: - občan ČR starší 21 let; střední vzdělání s maturitní zkouškou; bezúhonnost (posuzuje se dle požadavku zákona o obecní policii a zákona o střelních zbraních a střelivu, zbrojní průkaz sk. D výhodou); spolehlivost (minimálně v rozsahu § ...
Město Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec, Inzerováno včera

Odborný/vrchní referent - specialista dávek NSD PRACOVIŠTĚ: Krajská pobočka ÚP ČR v Pardubicích - Kontaktní pracoviště ve Svitavách NÁPLŇ PRÁCE: zajišťování agendy dle zákona o pomoci v hmotné nouzi, zpracování žádostí o dávky, kontrola výplaty dávek a provádění místního šetření pro účely ...
Úřad práce České republiky Svitavy, Inzerováno před 2 dny

Vrchní referent/rada – sociální pracovník PRACOVIŠTĚ: Krajská pobočka ÚP ČR v Pardubicích - Kontaktní pracoviště ve Svitavách NÁPLŇ PRÁCE: provádění cíleného sociálního šetření u osob nacházejících se v nepříznivé sociální situaci, analýz této situace, poskytování navazujícího sociálního ...