Právník

Pracovní místo ( Právník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Profese právníka není podmínkou, pro absolventy VŠ možnost výkon praxe advokátního koncipienta.
Volné místo právník pro lokalitu Jihlava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Lékař výjezdové skupiny ZZS Máme zájem o uchazeče se specializovanou způsobilostí v oboru urgentní medicína, popř. anesteziologie a intenzivní medicína, chirurgie, kardiologie, neurologie, traumatologie, vnitřní lékařství, všeobecné praktické lékařství. Nabízíme - plat dle ...
Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje Jindřichův Hradec, Inzerováno před 3 dny

PRÁVNÍ AUDITOR/AUDITORKA Zpracovávání návrhů podání k soudům, správním úřadům a jiným orgánům. Provádění komplexní právní kontroly - audit všech právních jednání v podpisové kompetenci ředitele odloučeného pracoviště, ředitele územního pracoviště, generální ředitelky. ...
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových České Budějovice, Inzerováno před 4 dny

Vedoucí odboru investic a správy majetku POŽADAVKY: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu, kompetence: komunikativnost, klientský přístup, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost, schopnost řídit, vést a motivovat pracovní kolektiv, ...
Město Moravská Třebová Moravská Třebová, Inzerováno před 4 dny