DONG FANG ZHI ZHU s.r.o.

KUCHAŘI (KROMĚ ŠÉFKUCHAŘŮ)

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán.
Kontakt:
- telefonicky 607 923 989 PO-PÁ od 14.00 do 18:00 hod.
- osobně na adrese provozovny, po předchozí tel.domluvě
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Třebíč.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘI (KROMĚ ŠÉFKUCHAŘŮ)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: DONG FANG ZHI ZHU s.r.o.
Ulice: Komenského nám. 141
Město: Třebíč
PSČ: 674 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mei Zhang Jian
Telefon: +420 607 923 989PO-PÁ14:00-18:00hod.

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DONG FANG ZHI ZHU s.r.o.