DONG FANG ZHI ZHU s.r.o.

POMOCNÍ KUCHAŘI

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme dobrou znalost přípravy surovin pro vaření tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán.
Kontakt:
- telefonicky 607 923 989 PO-PÁ od 14.00 do 18:00 hod.
- osobně na adrese provozovny, po předchozí tel.domluvě
Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Třebíč.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÍ KUCHAŘI

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: DONG FANG ZHI ZHU s.r.o.
Ulice: Komenského nám. 141
Město: Třebíč
PSČ: 674 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mei Zhang Jian
Telefon: +420 607 923 989PO-PÁ14:00-18:00hod.

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DONG FANG ZHI ZHU s.r.o.