SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE - Bystřice nad Pernštejnem

  • Bystřice nad Pernštejnem

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE - Bystřice nad Pernštejnem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí
- jednání se zájemci, vedení individuálního plánování
- vedení dokumentace

Místo výkonu práce: Bystřice n. P. a okolí

Nástup: září/říjen 2018, popř. dle domluvy

Nabízíme:
- zajímavou a smysluplnou práci,
- možnost seberealizace a další vzdělávání,
- práci na plný, případně zkrácený úvazek,
- zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:
- odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.,
- předpoklady pro práci s lidmi,
- spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- očkování proti žloutence typu B a zdravotní průkaz.

Uvítáme:
- praxi v sociálních službách.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Charitní pečovatelská služba, Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, nebo na email: katerina.kucerova@zdar.charita.cz do 3. 9. 2018.

Bližší informace: Mgr. Kateřina Kučerová, tel. 777 155 374,
email: katerina.kucerova@zdar.charita.cz
Volné místo sociální pracovník/ice - bystřice nad pernštejnem pro lokalitu Bystřice nad Pernštejnem.