ŘIDIČ/SKLADNÍK/ZÁSOBOVAČ

  • Liberec

Pracovní místo ( ŘIDIČ/SKLADNÍK/ZÁSOBOVAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Europe Automotive Holding a.s., vypisuje výběrové řízení na pozici :

ŘIDIČ / SKLADNÍK pro naší provozovnu v LIBERCI.
Popis činnosti:

• nakládka a vykládka zboží
• příjem a výdej zboží
• udržování pořádku na skladě
• nákup materiálu
• jednání s dodavateli
• rozvoz materiálu dle zakázek
• vychystávání materiálu na zakázky dle limitek
• odpovědnost za služební vozidlo
• spolupráce s montážním teamem

Požadujeme:

• průkaz na obsluhu VZV (není podmínkou)
• ŘP sk. B+E podmínkou ( C+E výhodou)
• komunikativnost
• zkušenosti s elektro a vodoinstalačním materiálem
• zručnost, flexibilitu a loajalitu

Nabízíme:

• práci v české dynamicky se rozvíjející firmě
• platové ohodnocení závislé na výsledcích práce
• nástup ihned
• klimatizované vozidla EURO6
• slevy pro zaměstnance u dodavatelů
• služební telefon
• odměny na základě hospodaření společnosti
• možnost kariérního růstu

Informace o pozici:
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: od 22 000 Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Volné místo řidič/skladník/zásobovač pro lokalitu Liberec.