Operátoři - pracovníci aditiv a míchání barev

  • Karviná

Pracovní místo ( Operátoři - pracovníci aditiv a míchání barev ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Provádí manipulaci se surovinami
Připravuje polypropylenový materiálu/směsi dle požadavků technického úseku
Míchá aditiva a barvy dle receptur
Provádí záznamy do výrobní dokumentace
Manipulace s těžkými břemeny

Požadavky:

SŠ vzdělání
Matematika - procenta, logické myšlení
Praxe ve zpracovatelském průmyslu výhodou

Nabízíme:

Smlouvu v mezinárodní společnosti na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení
Navíc dovolená za odpracované roky
Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem od prvního dne nástupu
Příspěvek na dopravu
Víkendové směny hrazené zvýhodněnou sazbou
Příspěvek na dovolenou
Měsíční bonusy (docházkový bonus)
Roční bonus (13 plat) dle výkonu společnosti
Nevhodné pro ženy z důvodu manipulace s těžkými břemeny

KONTAKT:
V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu info@gscaltex-czech.com. Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice.
Volné místo operátoři - pracovníci aditiv a míchání barev pro lokalitu Karviná.