Strážný

  • Brno

Pracovní místo ( Strážný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Odbor hospodářsko-technické správy, Centrální velín, Úsek zabezpečení objektů, Pracoviště medicíny dospělého věku, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

strážného

Počet volných míst: 3

Požadavky:
• vzdělání – minimálně vyučení
• Osvědčení o získání profesní kvalifikace Strážný vítáno
• dobrý zdravotní stav
• dobrá fyzická a psychická kondice
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• pracovní místo v nepřetržitém provozu
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: profesní životopisy zasílejte na vedoucího Úseku zabezpečení objektů Jaroslava Stohla, e-mail: Stohl.Jaroslav@fnbrno.cz, tel.: 5 3223 3680 nebo 775 761 057
Volné místo strážný pro lokalitu Brno.