Fyzioterapeut

  • Teplice

Pracovní místo ( Fyzioterapeut ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce - lázeňské domy zaměstnavatele v obci Teplice
Požadujeme: VŠ, ÚSO - obor fyzioterapie. Lze i na DPČ. Znalost cizích jazyků vítána.
Nabízíme: nástupní mzda od 26 950,-Kč, nástup možný ihned, doba neurčitá s 3 měsíční zkušební dobou, jednosměnný provoz (ranní provoz), zařazení do systému vzdělávání zaměstnanců za účelem zajištění poskytování špičkových zdravotnických služeb (v souladu s plánem vzdělávání a výcviku - např. Vojtova metoda), zaměstnanecké výhody - penzijní a životní připojištění, jazykové vzdělávání AJ, NJ nebo RJ zcela zdarma, jazykový příplatek, odměny při pracovním a životním výročí, odměna za sezonu, odměna na zotavenou, zaměstnanecké stravování, zaměstnanecké benefity, možnost ubytování (dva měsíce zdarma, poté 3 000,- Kč/měsíc), zázemí silné a stabilní firmy, příjemné prostředí, možnost využití lázeňského fitnessu či bazénu zdarma, naše společnost se zaměřuje na českou i zahraniční klientelu
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem
Volné místo fyzioterapeut pro lokalitu Teplice.