Apartments Maria, a.s.

Masérka tradičních thajských masáží s osvědčením na thajské masáže vydané v Thaj

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Praha
kontakt: Oesterreicher Irena, tel.: 602222802, e-mail: irena@oestco.cz

Angličtina, certifikát na thajské masáže vydaný v Thajsku a rekvalifikační kurz masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví
Volné místo masérka tradičních thajských masáží s osvědčením na thajské masáže vydané v thajsku pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Masérka tradičních thajských masáží s osvědčením na thajské masáže vydané v Thaj

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Apartments Maria, a.s.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Irena Oesterreicher
E-mail: irena@oestco.cz
Telefon: +420 602 222 802

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Apartments Maria, a.s.