Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ASISTENTKA VETERINÁRNÍHO LÉKAŘE

Pracovní místo ( ASISTENTKA VETERINÁRNÍHO LÉKAŘE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: komunikativní člověk, který má vztah ke zvířatům, nebojí se krve a pohledu na operace;
Nabízíme: možnost profesního a odborného růstu, příspěvek na vzdělání;





















































komunikativní člověk, který má vztah ke zvířatům, nebojí se krve a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Prodavač/ka - asistent/ka prodeje První kontakt: e-mail: mimopacesova@seznam.cz, osobně: každé pondělí 8-10 hod. adresa MIMO v.o.s. Klučovská 169, 282 01 Český Brod. MIMO v.o.s. přijme zaměstnance na pozici asistenta/ky prodeje pekařského a cukrářského zboží. Požadujeme příjemné, ...
MIMO, veřejná obchodní společnost Kolín, Inzerováno včera

Prodejní asistenti Místo výkonu práce: OC Novodvorská 1800/136, 142 00, Praha 4 Způsob kontaktu: E-mailem na adresu rocekcajkava@email.cz, osobně, nebo na te. čísle : +420 739 140 778. Kontaktní osoba: pan Dominik Roček NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. UPŘESŇUJÍCÍ ...
Roček Čaj & Káva, spol. s r.o. Praha, Inzerováno včera

Asistentka pro membrány Osobní jednání v sídle firmy Požadavky:RJ, ukrajinský jazyk, ŘP Volné místo asistentka pro membrány pro lokalitu Praha.
Carl Stahl & spol, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit