RESIDOMO Služby, s.r.o.

Malíř/ka - natěrač/ka

Odeslat

Pracovní náplň
ZamK
Pracoviště: Nad Porubkou 1182/1b, Ostrava - Svinov; Dělnická 884/11, Prostřední Suchá, Rudé armády 2004/17a, Karviná - Hranice
Předem volat Po-Pá 8-14 hod. na tel. 607 036 006 a domluvit si schůzku, příp. pište na e-mail: miroslava.urbankova@residomo.cz

Náplň práce: opravy a rekonstrukce bytů

Požadujeme: praxi v oboru

Znalost ruského nebo ukrajinského jazyka výhodou, usnadní komunikaci v pracovním kolektivu

Zaměstnanecké výhody: benefity, stravenky, sleva na nájmu v bytě RESIDOMO
Volné místo malíř/ka - natěrač/ka pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Malíř/ka - natěrač/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: RESIDOMO Služby, s.r.o.
Ulice: Nad Porubkou 1182
Město: Ostrava
PSČ: 721 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslava Urbánková
E-mail: miroslava.urbankova@residomo.cz
Telefon: +420 607 036 006

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RESIDOMO Služby, s.r.o.