NÁSTROJAŘ - LADĚNÍ NÁSTROJŮ

  • Liberec

Pracovní místo ( NÁSTROJAŘ - LADĚNÍ NÁSTROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- údržba, opravy a seřízení postupových nástrojů
- komunikace s konstrukcí
- preventivní prohlídky
Požadujeme:
- praxi na podobné pozici min. 3 roky podmínkou
- znalost střižných a tažných nástrojů a jejich údržby, opravy, seřízení
- zkušenost s postupovými nástroji výhodou
- znalost ručních měřidel
- znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
- flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, přesnost
- svářečský průkaz výhodou
- proaktivní přístup při řešení problémů
Nabízíme:
- finanční ohodnocení odpovídající pracovní náplni a zkušenostem, bonusy
- HPP na dobu neurčitou
- dotované stravování (stravenky)
- malý pracovní kolektiv
- dovolená 5 týdnů
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na uvedený email: personalni@sorem.cz
Volné místo nástrojař - ladění nástrojů pro lokalitu Liberec.