učitel pro 2. stupeň ZŠ -

Pracovní místo ( učitel pro 2. stupeň ZŠ - ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Peruc
přednostně přijmeme kvalifikované pedagogy
obor zeměpis, český jazyk, angličtina + školní družina
Zájemci se mohou hlásti na telč. 728482282 nebo 415697168 (od 7 do 15 hodin) nebo email: hosnedlatzsperuc.cz
Volné místo učitel pro 2. stupeň zš - pro lokalitu Peruc.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

učitel 1.stupně přijmeme pohodového člověka, který dokáže být pro žáky skvělým průvodcem a vzorem, pro rodiče partnerem a pro kolegy týmovým hráčem. Zástup za mateřskou dovolenou. Stravenky, nenárokové složky platu, další vzdělávání, tvůrčí a pohodové ...
Základní škola T. G. Masaryka Štětí, 9.května 444, okres Litoměřice Štětí, Inzerováno včera

Učitel/ka I. a II. st. ZŠ - Tělesná výchova Učitel TV 15 V případě zájmu se hlásit telefonicky nebo e-mailem Volné místo učitel/ka i. a ii. st. zš - tělesná výchova pro lokalitu Teplice.
Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953 Teplice, Inzerováno včera

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Ahmet Hamdi Gürsoy - e-mailem: huseynov69@hotmail.com Požadavky: výborná znalost anglického jazyka - nejlépe rodilý mluvčí Volné místo lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách pro lokalitu Praha.
MERIDIAN INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny