VEDOUCÍ PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ

  • Písek

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Vedení personální administrativy, nábor nových pracovníků, spolupráce s personálními agenturami, zpracování mezd, správa docházkového systému, evidence pracovních úrazů, spolupráce s dodavatelem BOZP služeb, vedení podnikové ubytovny, kuchyně a prádelny. Spolupráce s personalistkou a mzdovou účetní.
Požadujeme:
Podmínkou bakalářské nebo vysokoškolské vzdělání, praxe v oboru, zkušenost se zaměstnáváním cizinců.
Pracovní doba 6.00 - 14.30 hod. Nástup od 1.9.2018.
Nabízíme:
Závodní stravování, možnost nákupu výrobků na zvýhodněné ceny, firemní akce.
Přihlášky do výběrového řízení zasílejte prosím mailem na: hana.benesova@muuupisek.cz.
Volné místo vedoucí personálního oddělení pro lokalitu Písek.